Local SEO

Lokal SEO Nedir?

img
Lokal SEO, bir web sitesini yerel arama sonuçları için optimize etme uygulamasıdır. Yerel SEO, bir web sitesinin yerel dizinler ve alıntılar gibi sayfa dışı öğelerini optimize etmeyi de içerir. Google Search ve Google Maps lokal SEO ile yakınınızdaki işletmeleri bulmanıza yardımcı olur.
img

Local SEO ve Google

Google Search ile yerel arama sonuçları kullanıcılara ulusal arama sonuçlarından daha faydalı bir deneyim sunar. Yerel işletmelerin genellikle çevrimiçi görünürlüğe ulusal işletmelerden daha fazla ihtiyacı vardır. Yerel anahtar kelimelerin kullanılması Google arama sonuçlarında daha iyi netice almanıza yardımcı olur. Örneğin, İstanbul’da bulunan bir işletme İstanbul SEO anahtar kelimesini hedeflemek isteyebilir.

Lokal SEO

Bir işletmeyi yönetiyorsanız, potansiyel müşterilerin sizi çevrimiçi bulabildiğinden emin olmak önemlidir. Firmanızla ilgili terimler arandığında işletmenizin Google arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olan yerel SEO'dur.

Content marketing strategy 100%
SEO Danışmanlığı 100%
Google SEO 100%
Local SEO 100%

Testimonials

Firmamız Otomotiv sektöründe ve hayli rakibimiz var. Buna rağmen üstün performans alıyoruz
Aleyna Azra
Aleyna Azra
SEO Manager
Elektronik ürünler satan web sitemiz optimize edildi, kısa sürede ziyaretçi sayımız ve satışlarımız artmaya başladı
Burak Erkan
Burak Erkan
Sales Manager
Arama motorlarında çok daha iyi bir konuma sahip olduk, web sitenizin daha çok kişi tarafından ziyaret edilmesini sağladılar, teşekkürler
Melek Melisa
Melek Melisa
SEO Lead Manager

Search Engine Optimization

Local SEO Uzmanı

Professional Google Yerel SEO Uzmanı - Local SEO for Google
SEO
Keyword Research
Lokal SEO için kullanılabilecek bir dizi farklı teknik vardır. Bunlardan en önemlisi yerel anahtar kelimelerin kullanılmasıdır. Bunlar, işletmenin bulunduğu alana özgü anahtar kelimelerdir.
SEO
Google Analytics
Lokal SEO, işletmenizi bölgenizdeki müşterilere daha görünür yapmak için işletmenizi yerel dizinlere ekleyerek, web sitenizde özellikle konumunuz için sayfalar oluşturarak, web sitenizi ve içeriğinizi yerel arama için optimize ederek yapılabilir.

SEO Analizi

Kurumsal firmalar için ücretsiz SEO analizi yapıyoruz. Google SEO ve Rakip analizi için bizi arayın.
Message sent!